Şirket kurucumuz; OYAK Buca 1.Etap Sitesini (272 Konut) kuran ve inşaat halinde teslim alınan site ortak alanlarını mevcut hale getiren yönetim kurulunun başkanıdır. Aldığı eğitimler ve profesyonel mülkiyet yönetiminde yıllara varan tecrübesiyle yoğrulmuş donanımlarından kaynaklı kişisel performansıyla, halen yöneticiliğini yapmakta olduğu Oyak Buca 1.Etap sitesine aidatlar dışında ek gelirler yaratarak önemli maddi kazançlar sağlamayı başarmıştır.

OYAK Buca 1.Etap Sitesi altı blok toplam 278 daire, site yönetim ofisi, üç iş yeri ve bir de çok amaçlı salondan oluşmaktadır. Şirket kurucumuzun başkanı olduğu yönetim kurulu, yönetimlerine boş teslim edilen bu odaları, site yönetim ofisi, kafeterya, market, tekel bayii ve spor salonu haline getirerek site sakinlerinin hizmetine sunmuştur.

Sitede yöneticilerin sorumluluğunda büyük ve küçük yüzme havuzları, her blokta sığınak, güneş enerjili sıcak su tesisatı, 278 adet araç park alanı, ortak yeşil alanlar, üç su deposu ve seyir tribünüyle çocuk parkları bulunmaktadır.

Halen bu sitede dört temizlik görevlisi, bir bahçıvan, bir elektrikçi, bir mekanikçi, üç güvenlik görevlisi ve yaz aylarında bir havuz görevlisi olmak üzere toplam 11 (onbir) işçi çalışmaktadır.

Özel güvenlik görevlileri dışındaki tüm çalışanlar, yönetime bağlı olarak çalışmaktadır.

Şirket kurucumuz ilk olarak Ekim 2015-Ekim 2017 yıllarında Oyak Buca 1.Etap sitesinde yönetim kurulu başkanlığı, 2018-2019 yıllarında Denetim Kurulu Başkanlığı yapmış olup Ekim 2019 ayından itibaren bu sitenin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.